Karavany – nový rozměr dovolené

Vzpomínáte si na časy, kdy byly karavany nedostatkovým zbožím a dovolená s nimi byla naprosto jedinečná? Také byste rádi ušetřili peníze za drahé hotely a přitom zachovali ráz dobrodružných výletů a cestování? Máme řešení! Představujeme vám karavany, které dají vaší dovolené nový rozměr za super cenu!

Carado a Fendt – populární značky špičkové kvality

U nás populární, v Evropě jasný favorit – to jsou Carado – karavany a rovněž modely značky Fendt. Německá firma Carado se může pochlubit vyšperkovaným vzhledem a praktickým půdorysem s chytrou výbavou. Německá kvalita se odráží v použitých materiálech, komponentech a celkovém stylu karavanů. Carado se vyznačuje nejen nadstandardní kvalitou, ale také bezkonkurenční cenou, která vás mile překvapí a umožní vám nákup stylového karavanu.

Dalším tipem pro společníka na cesty jsou Fendt: karavany. Zde sází nejen designoví odborníci a technici na funkčnost v kombinaci s nadčasovým designem a vysokou kvalitou. Díky tomu jsou karavany Fendt připraveny na bezstarostnou dovolenou, protože tuto značku karavanů nakupují lidé po celé Evropě na základě výborných zkušeností. Dalšími benefity jsou dlouhá životnost, maximální komfort a kvalita. Rozhodně oceníte detailně propracovaný interiér karavanu i zevnějšek s mnoha doplňky. Variabilní nabídka karavanů uspokojí začínající karavanisty, na své si přijdou v nových modelových řadách i znalci a vyznavači nekompromisního cestování.

Karavan versus obytné auto

Karavanový přívěs, který se upevňuje za osobní automobil, můžete vyměnit za obytné auto, které řídíte a zároveň v něm na dovolených či výletech bydlíte. Velkým favoritem jsou Carado – obytná auta prodávaná v nové sezóně s rozšířeným půdorysem a novým podvozkem. Ve standardní výbavě jsou nejen denní světla, ale také sklolaminátová střecha a zadní stěna s odolnou vrstvou proti krupobití, což ocení především dálkoví cestovatelé. Najděte si také řešení pro vaše cesty a uvidíte, že dovolená se stane obrovským zážitkem pro všechny členy rodiny.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Jak vyrazit se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.