Kam za adrenalinovými zážitky v květnu?

Blíží se výročí Vašeho seznámení a ráda byste tento slavnostní den oslavila nevšedně? Let balónem se může stát jedinečným způsobem, jak poděkovat drahé polovičce za společně strávené chvíle.

Kde oslavit výročí seznámení?

Během letu balónem se vznesete do výšky několika set metrů a užijete si absolutní pocit svobody a volnost. Let balónem ve Vás vzbudí pocit vzrušení a do krve se Vám nahrne pořádná dávka adrenalinu. Z ptačí perspektivy si prohlédnete krásy České republiky. Proletět se můžete nad místy, která jsou Vám velmi dobře známá, nebo se můžete nechat zlákat prostředím, které jste doposud nenavštívili. Let balónem nabízí jedinečnou příležitost k požádání o ruku ale i k oznámení těhotenství. Vyhlídkový let horkovzdušným balónem umožní odpoutat se od každodenních starostí a užít si danou chvíli teď a tady.

Tandemový seskok padákem nabízí nevšední zážitky

Další možností, jak si zpříjemnit výročí seznámení, jsou tandemové seskoky. Nezapomenutelný pocit vzrušení zažijete již během letu letadlem, po té na Vás čeká nádherný pocit při výskoku. Dech beroucí zážitky si odnesete také z volného pádu. Tandemové seskoky jsou tu pro každého, kdo miluje létání. V portfoliu společnosti Firma na zážitky najdete samostatný tandemový seskok a tandemový seskok se záznamem. Vybírat můžete z vícera lokalit v České republice. Pokud Vás ani tento zážitek neoslovil, pak jistě to pravé ořechové objevíte zde www.firmanazazitky.cz. Zážitky od společnosti Allegria můžete věnovat také k mnoha dalším příležitostem. Ať už hledáte dárek k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost, Firma na zážitky Vás svou nabídkou rozhodně nezklame.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Léto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.