Kam s dětmi v létě na výlet?

Už zase řešíte otázku, kam dnes s dětmi na výlet? Pokud máte pocit, že jste snad všude byli, vaše děti nic nebaví, nelze je všechny společně zabavit a nápady vám dochází, jeden tip pro vás máme. Ne vždy je jednoduché najít plnohodnotné kulturní vyžití vhodné opravdu pro celou rodinu, tedy zároveň pro děti všeho věku a zálib, a také pro dospělé. Perfektní způsob jak spojit rodinný výlet, zábavu a kulturní zážitek je vyhledat třeba akce na Vysočině a v Jižních Čechách. Můžete vyrazit za zážitky vlakem nebo na kole po vyznačených cyklotrasách. Děti příjemně unavíte a na výlet budete všichni dlouho vzpomínat. Jaký máme pro vás rodinný tip na výlet? Tak třeba zábavní park Fábula ve městě Kamenice nad Lipou.

Kulturních akce

Pokud hledáte vhodnou zábavu na vámi vybrané datum, poradí vám vypsané kulturní akce tento víkend. Historickým parním vláčkem se o prázdninách dostanete z Jindřichova Hradce do Kamenice nad Lipou každý den a můžete vzít sebou i kola. Nejzajímavější kulturní akci spojte třeba s návštěvou Pelhřimovského Pekla s bohatým kulturním programem v Pohádkové říši Fábula s vábivým názvem Ať žijí strašidla! Kulturní víkend v Pohádkové říši si užijete s dětmi všech věkových kategorií i dospěláky. Vyřádí se milovníci pohádek, hlavolamů, adrenalinu i únikových her. Širokou nabídku zábavy poskytuje zážitkový zábavní areál parku Fábula.

Pohádkové postavičky, zápasy s medvědem i kejklíři 

Staročeská pouť, která je pořádaná každoročně, nabízí celodenní zábavu a zážitky pro děti i jejich rodiče. Při velkolepém zahájení nové sezony se můžete v Pohádkové říši těšit na kejklíře, zápasy siláka s medvědem, potulné herce i muzikanty, jarmark a divadelní představení. To všechno nad rámec stálého programu konaného v pohádkovém království skřítka Fábuly. Čekají vás tajuplné prohlídky pohádkového sklepení s živými pohádkovými bytostmi, tvořivé dílny, království hlavolamů a hádanek, zámecké bludiště, anebo interaktivní expozice obřích společenských her. Nadchne vás i zábavná šifrovaná a úniková hra s názvem Útěk ze žaláře.

Milovníci všech stylů zábavy si přijdou na své 

Bavit se budou úplně všichni. Zábavní rodinný park Fábula se hodí pro milovníky dobrého piva a jídla, na kulturní akci Fábulův festival minipivovarů s bohatým doprovodným programem a skvělou muzikou. Loutkobraní nabídne dětským návštěvníkům možnost poznat blíže marionety a loutky a spoustu celodenní zábavy. Výhodou rodinného výletu do zábavního centra skřítka Fábuly je zejména fakt, že nemusíte řešit počasí. Dostatek super programu na vás čeká venku, pod střechou a v horkých dnech či za deště i v příjemném chládku pohádkového sklepení. Vypravte se do světa zábavy určeného pro všechny věkové kategorie i rozličné povahové nátury.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy od čtenářů se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.