Jak vylepšit vzhled vašeho vozu

Gumové koberečky do auta

Pořídili jste si starší vůz, který sice splňuje všechny vaše požadavky, ale na jeho interiéru jde poznat, že se nejedná o model, který právě vyjel z továrny? Nevěšte hlavu, stačí drobné změny a váš staronový vůz může za chvíli vypadat jako jeho noví kolegové. Zaměřte se na drobné úpravy v interiéru.

Investujete do nových autokoberečků

Při výběru autokoberců je v první řadě důležité ujasnit si z jakého materiálů koberce chcete. Nebudeme si nic nalhávat, oku více lahodí koberce textilní. Ale jde nám o estetiku nebo o funkčnost? Pokud víte, že budete vůz pravidelně využívat a budete v něm převážet i větší náklady, pak se zaměřte na kategorii gumových autokoberců. Tento výběr oceníte zejména ve chvíli, kdy dojde k čištění. Zatímco na textilní autokoberce budete potřebovat speciální přípravky a ideálně i tepovač, gumové koberce vyklepete, vysajete a setřete a máte po starosti. Pokud budete koberce pořizovat před zimou, pak by se vám také mohly hodit koberce se zvýšeným okrajem. Jistě totiž nechcete, aby vám bláto a špína zatékaly pod koberce. Při výběru nových autokoberců máte možnost volby ze dvou základních kategorií a to autokoberce na míru a autokoberce univerzální. Rozhodně doporučujeme alespoň pouvažovat o pořízení autokoberců na míru a to z jednoho prostého důvodu – budou vám dokonale sedět a vyhnete se tak případným problémům s posouváním koberečků.

Co vybrat pro čtyřnohé miláčky

Gumové koberečky do auta jsou velkým pomocníkem také pro ty řidiče, kteří často převáží své čtyřnohé mazlíčky. Nebudeme si nic nalhávat, čištění textilního koberce od chlupů, po každé cestě, není asi to, po čem zrovna toužíte. Dalším krokem ke zvelebení vašeho vozu a ochraně sedaček před poškozením, pak může být pořízení nových autopotahů. I zde platí, že se vyplatí připlatit si za autopotahy přesné – tedy takové, které přesně odpovídají modelu vašeho vozu a respektují všechny záhyby na sedačkách a především boční airbagy. Velký výběr autopotahů nejdete na stránkách www.vopi.cz/konf-autopotahy/.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.