Jak se dostanete na Mistrovství Evropy ve fotbale 2016 ve Francii?

zdroj: wikipedia.org

zdroj: wikipedia.org

Mistrovství Evropy ve fotbale se nezadržitelně blíží. Fandíte našim fotbalistům a chtěli byste poznat atmosféru mistrovství Evropy naživo? Sledování zápasu a fandění se stane ještě větším požitkem než zhlédnutí šampionátu prostřednictvím televizní obrazovky. Chcete-li u toho být osobně, je nejvyšší čas zajistit si cestu i ubytování.

ME 2016

Mistrovství Evropy ve fotbale se bude letos konat od 10. června, kdy začnou první zápasy. Velké závěrečné finále se potom uskuteční přesně o měsíc později, tedy 10. července.
V letošním roce se bude hrát na deseti různých stadionech po celé Francii. A nastoupí 24 týmů, mezi nimiž nesmí chybět ani ten český.

Od 10. do 22. 6. se budou hrát zápasy ve skupinách. Týmy jsou rozděleny do šesti skupin po čtyřech týmech. První dva týmy z každé skupiny postoupí do osmifinále. A doplní je dva nejlepší týmy z třetí příčky.

Od 25. černa nastane vyřazovací část mistrovství, během níž se budou týmy snažit probojovat do čtvrtfinále, semifinále a nejlépe do kýženého finále šampionátu, které proběhne 10. července na stadionu Saint-Denis (Paříž).

Kdy hrají Češi?

Každého správného Čecha pochopiteně nejvíce zajímají výkony českých fotbalistů. Český tým je zařazen do skupiny „D“ spolu s Chorvatskem, Španělskem a Tureckem. Naši fotbalisté se utkají se svými soupeři:

13.6.2016 15:00 Česko – Španělsko v Toulouse
17.6.2016 18:00 Česko – Chorvatsko na stadion Saint Etienne
21.6.2016 21:00 Česko – Turecko v Lens

Stadion v Toulose, zdroj: wikipedia.org

Stadion v Toulose, zdroj: wikipedia.org

Jak cestovat?

Cestovat do Francie můžete pochopitelně po vlastní ose. Ale pokud byste se chtěli vyhnout zdlouhavému zařizování cesty, shánění ubytování a komunikaci v cizím jazyce, můžete se obrátit na cestovní kancelář. Některé cestovky již zareagovaly na poptávku milovníků fotbalu a nabízí jim zájezdy přímo za účelem návštěvy ME 2016.

Tip: Navrhněte si originální potisk trička a podpořte naše fotbalisty přímo na stadionu

Vybírat můžete hned z několika variant. Můžete si nechat zajistit pouze cestu nebo cestu i ubytování a dokonce i cestovní pojištění upravené na míru specifikům cesty na šampionát. Nabídka je široká a uspokojí všechny zájemce. Cestovat lze autobusem nebo letecky. I ubytování lze vybrat podle vlastních představ od levnějších penzionů až po luxusní pětihvězdičkové hotely.

Velmi flexibilní je i délka pobytu. Vycestovat můžete na jeden vámi zvolený zápas. Při cestě autobusem zde přenocujete jednou, při cestě letadlem strávíte ve Francii noci dvě. Kromě vstupu na stadion vás čeká i ochutnávka místních specialit a před zápasem zbude také čas na poznání historických památek v okolí. Připravte si tak dresy, vlajky či zástavy a můžete vyrazit!

Poznejte Francii

Fotbaloví nadšenci mohou využít také nabídky jedenáctidenního pobytu, během něhož mohou shlédnout všechny zápasy českého týmu. Během pobytu vystřídají hned tři francouzská města, protože český tým hraje pokaždé na jiném stadionu. Návštěva šampionátu tak bude rozšířena o důkladné poznání Francie a jejích architektonických skvostů. Navštívíte Toulouse na teplém jihu Francie i Lens na opačném konci, tedy na severovýchodě Francie.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autobusem, Evropa, Letecky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lada Široká G+

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *