Jak rychle a levně vybrat dovolenou?

Slovo dovolená funguje jako magické zaklínadlo, které z nás dělá natěšené cestovatele toužící po nových zážitcích a odpočinku. Zda to bude na zlatavé pláži u moře, v historickém městě nebo na nejlepší kávě v Paříži, je pouze otázkou vkusu každého. Plány jsou obrovské, ovšem jakmile přijde řeč na výběr dovolenky, je mnoho z nás v koncích. Každá cestovní kancelář nabízí jiné hotely, destinace a samozřejmě nastavuje rozličné cenové rozpětí. Chcete-li mít přehled o všech aktuálních turnusech, využijte chytrého srovnávače díky NewTravel!

Prověřené cestovní kanceláře

Srovnání zájezdů vám umožní vybrat si nejvhodnější variantu právě pro vaši dovolenou. Filtr nastavíte jednoduše na datum, délku i destinaci. Pak záleží pouze na vás, zda si prohlédnete všechny dostupné pobyty, anebo dáte přednost vaší oblíbené cestovní kanceláři. Kromě známých firem lze hledat dovolené též od menších cestovek, které se specializují na jednu zemi či oblast a připraví vám zájezd přesně na míru.

Srovnávač cen rozhodně využijete při volbě zimního pobytu v termálních lázních či na horách. V nabídce nechybí ani poznávací výlety a prodloužené víkendy ve vyhlášených světových metropolích. Přehledné uspořádání a praktický filtr vám zjednoduší hledání. Podpis smlouvy pak probíhá přímo u zvolené cestovní kanceláře. Srovnávač pracuje s více než stovkou firem a specialistů pro vaši vysněnou dovolenou.

Sledujte aktuální nabídku

Srovnávač NewTravel neustále aktualizuje nabídku smluvních cestovních kanceláří a nabízí vám ty nejdostupnější ceny. Potěšeni budou senioři a rodiny s dětmi, pro něž jsou některé termíny s extra slevou. Dovolená vás nemusí zruinovat, naopak, buďte chytří a ušetřete díky službě first minute a zájezdům na poslední chvíli, díky nimž se za zlomek ceny dostanete do luxusních hotelů i exotických destinací.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy od čtenářů, Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.