Hotel Buly – když potřebujete ubytování v Písku

Chystáte se na výlet do historického města Písku, které založil už ve 13. století Přemysl Otakar II., jehož uličkami se procházel mladý student Mikoláš Aleš a kde Fráňa Šrámek poprvé ucítil stříbrný vítr? Pak jistě oceníte pohodlné ubytování nedaleko historického centra, jen kousek od Kamenného mostu, nejstaršího mostu v Čechách.

ubytování Písek

Soukromě, obchodně i pro firemní akce

Ať už si chcete přijet prohlédnout významné husitské město s jeho mnoha historickými památkami, jedete za obchodem nebo chcete uspořádat firemní teambuilding, zázemí, jaké poskytuje tento hotel, Písek jistě nezahanbí. Pokoje s vlastním sociální zařízením, s TV přijímačem a bezplatnou wi-fi za velmi příznivé ceny umožňují ubytování až 170 lidí.

Hotel je jako stvořený pro firemní akce, protože pokud se například rozhodnete uspořádat zde podnikový večírek, můžete si dohodnout i doprovodný program – například bowling, squash či kulečníkový turnaj.

Zázemí pro sportovní akce

Sport a ubytování Písek – nejlepší kombinace je hotel Buly. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou různá sportoviště: tenisové kurty, fotbalové hřiště, zimní stadion, krytý i venkovní plavecký bazén, bowling, případně několik desítek kilometrů cyklostezek. Jízdní kolo si dokonce můžete jako hotelový host zapůjčit přímo na místě.

Právě svou výhodnou polohou se hotel hodí k uspořádání krátkodobých sportovních akcí i k delšímu soustředění sportovních oddílů, a to kondičního, technického i kombinovaného.

Potřebujete v Písku ubytovat zaměstnance?

Máte v okolí pracovní zakázku a hledáte pro své obchodníky či řemeslníky cenově dostupné ubytování v Písku? Pokoje s 1 – 4 lůžky jsou vhodné i pro firemní klientelu, ať už na pár nocí nebo k dlouhodobému pobytu. Pro hotelové hosty je k dispozici kuchyňský koutek, je ovšem možné dohodnout si stravování v některé z blízkých restaurací.

Je jedno, co je důvodem vaší návštěvy jihočeského Písku, služby hotelu Buly jsou tu vždy pro vás.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy od čtenářů se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.