Exotická dovolená nemusí být pouhý sen

Lákají vás dálky, exotické vůně a chutě? Chcete objevit ráj na zemi a užívat si jedinečné chvíle v zemi, která je nekonečně vzdálená od vašich každodenních starostí? Pokud je vaše odpověď ano a stále nevíte, kde taková místa hledat, obraťte se na cestovní agenturu Rudolf Reisen.

Rudolf Reisen vám zprostředkuje exotické zájezdy do jedinečných destinací především v Asii, Africe a Karibiku. Podívejme se společně do několika exotických míst, které vám prostřednictvím cestovní agentury Rudolf Reisen přinášejí německé CK. Vítejte na Maledivách, v Dominikánské republice a v Mexiku!

Za vodním sportem a plážemi na Maledivy

1 192 ostrovů prozkoumat za svou dovolenou nestihnete a ani nebudete muset. Bude vám stačit jeden z nich a o zábavu budete mít stejně postaráno. Vyzkoušejte různé vodní sporty, relaxujte na pláži u průzračného moře, potápějte se s rybami v jejich vodní říši. Užijte si jedinečné Maledivy v komfortních vodních bungalovech, v luxusních vilách nebo příjemných hotelech. Vaše dovolená bude nezapomenutelná!

exotické zájezdy Dominikánská republika

Karibské rytmy Dominikánské republiky

Jedinečnou a neopakovatelnou karibskou atmosféru zažijete v Dominikánské republice. Kouzelná místa tohoto ostrova si můžete užít v letovisku Punta Cana, které je proslulé nádhernými plážemi lemovanými kokosovými palmami. Užijte si komfortní ubytování, odpočinek na pláži a nabídku různých aktivit v úžasné přírodě Karibiku.

Nejen po stopách mayské civilizace v Mexiku

Vypravte se za dávnou historií Mayů na Yucatánském poloostrově, vykoupejte se v čistém moři nebo jeskynních závrtech, tzv. cenotech. Ochutnejte výjimečnou kuchyni a bavte se v luxusním stylu letoviska Cancún. Mexiko je zemí netušených možností čekající na turisty s otevřenou náručí a úsměvem na tváři.

Do těchto a jiných exotických míst vás zavede cestovní agentura Rudolf Reisen, která na trhu působí již 17 let a hlavní důraz klade na perfektní služby a individuální přístup ke svým klientům.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Kontinenty, Oblíbené destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.