Dovolená snů v Česku? Ubytujte se v malebném penzionu poblíž Karlštejna

penziony u Karlštejna

Strávit dovolenou v Česku se v poslední době rozhodne stále více lidí. Mnohdy je to snaha oprostit se od často úmorných přesunů na dlouhé vzdálenosti do zahraničí. Pokud jste se tomu letos rozhodli vyhnout také vy, tak vás možná zaujme krajina Českého krasu. Nachází se zde totiž malebný penzion, který zaujme svou dlouhou historií a nepochybně se stane skvělým výchozím bodem k toulkám po okolí.

Ubytování dle vašich požadavků

Přestože na dovolenou se sem jezdí hlavně kvůli nádherné přírodě a krajinného rázu okolí Berounky, tak ubytování je rovněž důležitou součástí dovolené, abyste se zkrátka cítili dobře. Takovým místem je také Penzion Karlštejn, který patří mezi penziony u Karlštejna, kam se budete rádi vracet. Určitě oceníte dvoulůžkové nebo rodinné pokoje, které jsou nově po rekonstrukci, a tak se můžete těšit na moderní ubytování odpovídající současným standardům. 

Ubytování v okolí Karlštejna

Je zde k dispozici také parkoviště nebo možnost zaparkovat kolo. V rámci samotných ubytovacích služeb můžete využít také tematických balíčků, kde mezi populární patří: 

  • Sportovní balíček
  • Rodinný balíček

První variantu ocení zejména aktivní sportovci, kteří jen tak neposedí, a to ani na hotelu. Máte totiž možnost pronájmu tenisových kurtů nebo vyrazíte vstříc sportovním aktivitám do okolí po jedné z běžeckých tras. Ubytování je v dvoulůžkovém pokoji s kontinentální snídaní. Pro rodiny je zase jako stvořený rodinný balíček, který umožňuje ubytování v rodinném pokoji a nabídne rodinnou vstupenku do zooparku.

zoopark

Okolí, které jen tak neomrzí

Okolní krajina je vskutku nádherná a vy si ji zde můžete vychutnat plnými doušky. Nejsou to jen široké možnosti sportovních aktivit a možnost spojit pohyb spolu s poznáváním zdejších krás a prostředí. Ubytování v okolí Karlštejna pro vás bude skvělým výchozím bodem k poznání místních lidí a tradic. Rozhodně doporučujeme prozkoumat třeba lokální vinné sklípky.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.