Dovolená s klokany

Rádi byste navštívili jinou zemi a viděli něco, co je v Česku nevídané? Ale bohužel nepatříte mezi dobrodruhy, kteří sbalí batůžek a vycestují na vlastní pěst? Nevadí! Protože přesně pro vás jsou připravené zájezdy. Vaše dovolená Austrálie vám přinese mnoho bezpečných, ale přitom maximálně vzrušujících zážitku.

Zájezd podle vašeho přání

Co vás na Austrálii nejvíc přitahuje? Surfování, kultura či příroda? To vše můžete zažít na vlastní kůži. Vyberte si zájezd, s kterým poznáte genius loci opery v Sydney a mostu Harbour Bridge. A zároveň se necháte unést oblastí Uluru. Rudé pouště, mystický monolit Ayers Rock, Olags i Kings Canyon vám v západu slunce budou připadat jako planeta Mars. To musíte vidět svýma očima a zažít ten pocit jedinečnosti, na který budete vzpomínat ještě dlouho po té.

Aby byla cesta Austrálií správně završena, musí váš zájezd zahrnovat návštěvu tropických deštných pralesů. V Cairns budete moct poznat největší korálový útes na světě. Zaplavete si v tom nejčistším azurově modrém moři plném pestrobarevných ryb a tvorů z podmořského světa. Nekonečné pláže a tu pravou surfařskou atmosféru zažijete v oblasti Gold Coast.

S průvodcem nebo bez?

Chcete-li toho stihnout co nejvíc za krátký dovolenkový čas, tak vám určitě průvodce přijde vhod. Jen s jeho pomocí zvládnete projít vše bez zbytečných zmatků a prodlev. Každý večer padnete sice vyčerpáním a únavou, ale plní dojmů, které vám nikdo nevezme.

Zájezd do Austrálie se zkušeným průvodcem je skvělým výletem pro partu přátel i dvě až tři malé rodiny. V malé skupince cestujících zůstane zachován osobní přístup a přátelská atmosféra. Bude tak prostor na vaše otázky a potřeby během cestování.

Poznávacích balíčků je daleko víc, a tak se během pár týdnů můžete podívat nejen do Austrálie, ale zároveň i na Fidži. Okusíte tak pravou exotiku, aniž byste se museli vzdát svého komfortu. Záleží jen na vás.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Austrálie se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.