Dovolená plná pohybu a dobrodružství

Jestliže nepatříte mezi milovníky válení se na pláži, trávení dovolené v all inclusive hotelu na lehátku, pak pro vás máme skvělou zprávu. Cestovní kancelář SMART travel si pro vás připravila fantastické zážitky za bezvadné ceny. Vyzkoušejte něco nového a objevte novou  hladinu adrenalinu! Velké oblibě se těší organizované cyklozájezdy, díky nimž objevíte nová místa, poznáte zajímavé země, kulturu i historii a najedete spoustu kilometrů podle vašich představ – třeba na pohodu okolo jezer, nebo do kopců s tím nejvyšším převýšením. Tím ale výčet aktivit rozhodně nekončí.

Cykloturistika

Od programu až po ubytování

Cykloturistika je určena pro všechny věkové kategorie a vybírat si smíte z mnoha prověřených destinací, kde na vás čekají upravené cyklostezky, parádní výhledy do okolní přírody i fantastická místa opředená historií. Aktivní dovolená pod taktovkou zavedené cestovní kanceláře s letitými zkušenostmi a znalými průvodci může mít samozřejmě i řadu jiných podob. Nejen v hlavní zimní sezóně to může být například sjíždění alpských hor nebo rafting. Aktuálně můžete vybírat z celé řady zájezdů s raftingem napříč oblíbenými destinacemi. Pokud vás láká severní země, pak vás nadchne rafting v Norsku na řece Sjoa či ve Slovinsku na řece Soča, která je známá průzračnými tůněmi, velkými balvany a různě obtížnými sjezdy kaňonů pro úplné začátečníky, rodiny s dětmi i zkušené jezdce.

Rakousko je sázkou na jistotu

Raftingové zájezdy stejně jako vodácké kurzy jsou organizovány v krásném prostředí čistých evropských řek. Jestliže ale nechcete cestovat příliš daleko za zážitky, vyzkoušejte osvědčenou klasiku, kterou zvládne každý. Sjíždění řeky Salza v Rakousku vás přesvědčí, že rafting není nebezpečný sport, nýbrž zážitek na celý život! Aktuální termíny jsou vypsány též pro výlety na řekách Möll a Isel u našich rakouských sousedů.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Na kole. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.