Další degustační večer ve Zlíně se ponese v duchu Ameriky, Francie a Itálie

zdroj: penzionuno.cz

zdroj: penzionuno.cz

Máte rádi večery plné dobrého jídla a objevování nových chuťových dimenzí? Pak byste určitě měli zajít na náš degustační večer!

Degustační večery ve Zlíně pokračují

Večery spojené s ochutnávkou jedinečného menu jsou stále oblíbenější. Poslední, jedenáctý, degustační večer, který se konal v naší restauraci ve Zlíně, byl prodchnutý vůní Asie. Vařit k nám přijela veselá a stále usměvavá food bloggerka Kamila Rundusová alias Kamu. Návštěvníci si tu mohli pochutnávat na takových dobrotách, jako jsou smažené krevety v rýžových nudlích, kuřecí satay nebo sladké mango sticky rice.

Ani na 12. degustačním večeru nebudou vytříbené lahůdky chybět. Šéfovat naší kuchyni bude zkušený profík Steven Trumpfheller, jehož kvality se opakovaně potvrdily i na Prague Food Festivalu, kde se stala jeho restaurace U Emy Destinnové opět tou nejlepší z pohledu samotných hostů.

Restaurace Uno ve Zlíně, zdroj: penzionuno.cz

Restaurace Uno ve Zlíně, zdroj: penzionuno.cz

Kdo je Steven Trumpfheller?

Američan Steven Trumpfheller je majitelem a zároveň i šéfkuchařem restaurace U Emy Destinnové. Dříve pracoval a sbíral zkušenosti ve Philadelphii, New Yorku, Atlantě a Miami, až nakonec zakončil své putování v Čechách. Místo věnované známé operní divě otevřel už v roce 2009 a od té doby mohou lidé chodit do Kateřinské ulice v Praze 2 na skvělé obědy i večeře. Jídelníček je tu složený hlavně z francouzských a italských jídel, ale obsahuje i další lahodné pokrmy mezinárodní kuchyně.

Termín i menu vám brzy naservírujeme

Termín dalšího degustačního večera ještě pečlivě vybíráme tak, aby mohlo do restaurace ve Zlíně přijít co nejvíce lidí, kteří mají naše gastrovečery rádi. Už vám ale můžeme prozradit, že Steven Trumpfheller nás poctí svojí návštěvou v listopadu. A co bude vařit? To je zatím překvapení. Ale už brzy se s vámi o něj podělíme.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Autem, Autobusem, Evropa, Vlakem se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *