Chcete Prahu dobře poznat? Choďte raději pěšky

Když se řekne Praha. Také má pro vás neopakovatelné kouzlo ten pohled od břehů Vltavy na Hradčany? Ano, tady jste doma, i když bydlíte třeba až na Moravě u hranic se Slovenskem. Prahu můžete navštívit v jakémkoliv ročním období a vždy bude pro vás pohostinným místem. 

Kouzelná zimní Praha

Praha, věčná inspirace umělců, nabízí svým českým i zahraničním návštěvníkům spoustu turisticky atraktivních míst a bude záležet jen na tom, která si vyberete. Dokonce i nyní v zimním čase vás hlavní město nezklame. Navíc nabízí jednu velkou výhodu. Město a jeho ulice nejsou

rozpáleny spalujícím letním sluncem, před kterým najdete útočiště snad jen ve stínu stromů v parku nebo v klimatizované místnosti příjemné kavárny. Tu ostatně můžete navštívit i v zimě a objednat si horkou a voňavou kávu, která zahřeje chladem zkřehlého turistu.

ubytování v centru Prahy

Ubytování v centru Prahy

Pamatujte si však jedno podstatné. Prahu za jeden den celou neprojdete. A bylo by navíc škoda z ní tak brzy pospíchat pryč. Proč tedy nevyužít třeba ubytování v centru Prahy, které nabízí výbornou výchozí polohu. Díky tomu budete mít historickou i obchodní část hlavního města na dosah.

Praha je známá svojí jedinečnou architekturou, která jí dává osobitost. Zde si přijdou na své jak milovníci renesančních staveb, tak i ti, jimž učarovala moderní architektura 20. století. Krásnou vyhlídku, neboli italsky bel vedere, nabízí hotel Praha Belvedere. Tato monumentalistická stavba z 20. let minulého století má všechno, co potřebuje ke svému odpočinku turista unavený po celodenní prohlídce pražských pamětihodností.

konference v Praze

Pro relaxaci i práci 

Čtyřhvězdičkový hotel Belvedere je moderně vybavený včetně vysokorychlostního Wi-Fi připojení na internet. Hotel mohou využívat jak turisté stejně jako obchodníci, neboť součástí hotelu jsou nově zrekonstruované siuty i prostorné business pokoje. Výhodný je také pro pořádání konference v Praze, protože jeho velký společenský sál pojme až 300 osob.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy od čtenářů se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.