Cestovatelské prognózy na příští rok – Chorvatsko opět zaboduje

Patříte k menšině českých turistů, kteří zatím do Chorvatska nezavítali? Určitě neváhejte! Chorvatsko jako jediná z jižních zemí Evropy disponuje stovkami dokonale čistých pláží a může se pyšnit též řadou významných ocenění ve světových žebříčcích. Upravené pláže, šnorchlování, vodní sporty i potápění patří v Chorvatsku mezi největší lákadla. Bavit se ale budete i na souši, třeba tamní diskotéky, bary a památky stojí určitě za návštěvu.

chorvatsko kempování

Jistá online rezervace

Velmi oblíbené je kempování v Chorvatsku, patří mezi cenově nejdostupnější a přitom velmi komfortní způsob, jak trávit čas v této zemi. Upravované kempy jsou zasazeny do okrajových částí, kde vzrostlé borovice zajišťují příjemný stín. V těsné blízkosti se vždy nachází pláž s řadou restaurací, barů a diskoték, stejně tak půjčovna lodí nebo centrum pro potápění. Chorvatské kempy jsou plně vybavené, nabízí nadstandardní sociální zázemí i prostor pro trávení volného času. V kempu pohodlně zaparkujete svůj vůz a ubytujete se v glamping kempu, popřípadě se nabízí ještě bydlení v mobilních domech. Zvažujete-li destinaci, máte celou škálu záchytných bodů.

Rezervujte si dovolenou ještě dnes

Třeba oblíbená Istrie se rozkládá na severu země hned vedle Slovinska. Z České republiky se tady dostanete za osm hodin autem. I tento dopravní prostředek má své výhody. Můžete po Chorvatsku cestovat, objevovat národní parky, navštěvovat památky a dovádět v zábavních a vodních centrech. Právě Istria kombinuje všechno – v Pule se zastavte obhlédnout koloseum, v Poreči je zase obrovský vodní park a v Umagu navštivte hospůdku se zdejšími specialitami. Využijte prvního momentu a rezervujte si svou dovolenou v Chorvatsku online z pohodlí domova. Chorvatsko kempování, mobilní domy, apartmány i karavany jsou nabízeny ve všech turisticky vyhledávaných oblastech, takže je pouze na vás, zda se vydáte směrem k Dalmácii nebo zůstanete na severu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Chorvatsko se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.