Café Imperial – ochutnejte pokrm připravený Zdeňkem Pohlreichem

Zdroj: shutterstock.com

Zdeněk Pohlreich je jeden z nejznámějších tuzemských kuchařů. Svým neotřelým a často kritickým přístupem ke stavu české gastronomie si získal srdce mnohých labužníků, co nedají na jeho tipy a doporučení dopustit.

V Café Imperial si může každý pochutnat na jídle, které připravuje třeba i sám velký šéfkuchař (byť to vám nikdo dopředu nezaručí). Restaurace se nachází v Praze, konkrétně na ulici Na Poříčí 15. Otevřeno má každý den od 7:00 do 23:00 hod. Podávají se zde snídaně, obědy a večeře a rezervaci lze zcela jednoduše provést na webových stránkách podniku.

Letos na podzim se vrátí Zdeněk Pohlreich s pořadem Ano Šéfe! na TV Prima.

Na čem si v Café Imperial můžete pochutnat?

Vzhledem k tomu, že kuchyně je vedena Zdeňkem Pohlreichem, dá se očekávat jednoduché, avšak pečlivě promyšlené menu, ve kterém si vybere. Důležitým prvkem jsou pečlivě vyladěné kombinace předkrmů, hlavních jídel, zákusků a vína. U všech jídel mohou strávníci očekávat čerstvost a kvalitu. Pro opravdové gurmány je připraveno i degustační menu, ve kterém naleznete to nejlákavější z nabídky restaurace.

Ukázka z jídelního lístku:

  • Terinka z holoubátek s jablečným chutney – 199 Kč
  • US Hanger steak s omáčkou z brandy a zeleného pepře – 310 Kč
  • Marinovaný divoký losos se salátem z citrusových plodů – 193 Kč
  • Ravioli plněné riccotou a hráškem s citrónovým máslem – 239 Kč

Využít můžete i nabídky denního menu ve všední dny, kdy za cenu kolem 200 Kč dostanete kompletní jídlo. Může to pro vás být vhodný způsob, jak nakouknout do této vyhlášené restaurace. Jen dávejte pozor, protože přes obědové pauzy bývá restaurace často plně obsazena a doporučujeme tak využít rezervace předem.

Chcete-li poznat umění známého šéfkuchaře na vlastní oči a chuťové buňky, pak se do Café Imperial určitě vydejte. Příjemné prostředí, čistota a pohodlný nábytek umožní vychutnat si pokrm k co největší spokojenosti.

Kde se Café Imperial nachází?

Zvětšit mapu

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Léto, Tipy od čtenářů se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *