Blog pro vaše zážitky

Uschovejte si vzpomínky na prázdninové výlety nebo dobrodružství z delších cest. Pomůže vám s tím cestovatelský blog, kde se můžete podělit nejen o vaše postřehy, ale také přidat fotky nebo videa. Vytvořte si ho zdarma pomocí šablon Webnode.

cestovatelský blog

Pokud chcete, aby měl váš blog úspěch, měli byste mít jasno, o čem budete psát. Vybírejte si taková témata, která lidi zajímají. Obvykle chtějí číst o konkrétních zážitcích, doporučte dobrou restauraci, upozorněte na rizika cesty nebo dejte tip na ubytování. Nezapomínejte, na čtivý jazyk bez gramatických chyb. Při pravidelném psaní se budete zlepšovat a psaní vám bude dělat menší potíže. Najděte si svůj vlastní styl a z příspěvků na blog si udělejte rituál. Můžete svůj cestovatelský blog také založit na fotkách nebo natáčet videa. Pokud budete mít štěstí, z vaše koníčku se časem může stát i zdroj příjmů.

Šablonu ale využijete i v případě, že zrovna nejste cestovatel. Je to skvělá volba pro letní tábory nebo soustředění jako místo, kde rodičům nasdílíte fotky a zážitky jejich dětí. Webovou stránku lze zamknout a přístup umožnit jen vámi vybraným lidem – například rodinným příslušníkům, blízkým či přátelům. Největší výhodou šablon Webnode je jejich jednoduchost, správa v českém jazyce a v neposlední řadě trpělivá podpora, která je připravena pomoci s jakýmkoliv problémem. Blog si s pomocí rodiče můžou založit i děti a o prázdninové výlety se podělit s ostatními. Webové rozhraní nabízí více tvůrčích možností než sociální sítě.

www.webnode.cz

Založení webu je jednoduché a vytvoříte ho v podstatě několika jednoduchými kroky. Stačí si na www.webnode.cz  kliknout na tlačítko „Vytvořit web“ a vyplnit název webu a přihlašovací údaje. Následně si vyberete šablonu, která se vám nejvíce líbí. Pro cestovatele je jich připraveno hned několik.

Se stránkami můžete začít v bezplatné verzi, která má omezení prostoru na 100 MB.  Pokud plánujete na stránkách více pracovat, mít vlastní doménu a vkládat více obsahu, můžete si zakoupit balíček MINI za 1.499 Kč ročně, který prostor pro vaše stránky zvýší na 500 MB. Také získáte poukaz na registraci domény na jeden rok zdarma.

O Webnode

Společnost Webnode je na českém trhu od roku 2008. Dnes za jejím chodem stojí více než 100 lidí, kteří se starají o bezproblémovou činnost všech stránek. Webnode nabízí vlastní doménu, hosting a množství moderních a stylových šablon, které si podle své potřeby přizpůsobí každý uživatel sám. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí si můžete svojí osobní stránku, internetový obchod anebo firemní prezentaci vytvořit i z pohodlí domova. V Česku na této platformě funguje přibližně 2,9. mil. webových stránek. V roce 2018 jich přibylo přibližně 200 tisíc.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.